Permanentní make up

Permanentní make up - charakteristika

Jedná se o techniku aplikace přírodního pigmentu do horní vrstvy pokožky. Tyto speciální pigmenty neobsahují kovy (oproti pigmentům používaným na tělo) a proto jsou pokožkou velmi dobře přijímány a snášeny. Z tohoto důvodu je permanentní make-up dočasný, jeho trvanlivost je 2-5let.

Samotnému zákroku předchází nejprve konzultace, při které vybereme nejvhodnější odstín právě pro Vás. Samozřejmostí je i předkreslení tvaru, který si sama schválíte a podle kterého je pak přesně aplikován pigment. Samotné aplikace permanentního make-upu se nemusíte obávat, neboť tetovaná oblast je znecitlivěna lokálním anestetikem ve formě krému nebo gelu. Permanentní make-up se vykonává za přísných hygienických pravidel, používají se sterilní jednorázové jehly!

Aplikaci trvalého nalíčení nedoporučuji při onemocnění, v době menstruace a při nadměrných stresech.

Doba hojení je individuální a trvá v průměru týden. Po tuto dobu je nezbytné udržovat místo aplikace v čistotě,  nepoužívat žádné líčidla, obzvláště u tetování linek nepoužívat řasenku. Nevystavovat se slunečnímu či solárnímu záření a vyhnout se vysoké tělesné námaze.

V žádném případě neodstraňovat stroupky.

Možnosti použití

obočí : upravuje se délka, šířka, špatný tvar nebo chybí-li úplně

linky : perfektně oči zvýrazní a rozzáří způsobí hustší řasy

rty : zvýrazní konturu Vašich rtů a pak stačí jen bezbarvý lesk a rty působí perfektně upravené     zkorigují se všechny nerovnosti, upraví se tvar - rty se dají opticky zvětšit i zmenšit lze provést i celkovou výplň rtů, kdy se provede dokonalé vystínování celé plochy rtů

Kontraindikace

Diabetes, gravidita, poruchy krvetvorby (také nízká srážlivost), alergie, epilepsie, zánět trojklan. nervu, infekční choroba, porucha činnosti štítné žlázy, léky s kyselinou salicylovou, tetanie. V případě jakékoli pochybnosti, poraďte se před ošetřením s Vaším lékařem.

Zpět